Taitokilpailuiden tulokset

11.10.2016

FC Loviisa/Taitokilpailut 2016

 

Merkin saavuttaneiden pisteet näytetään, muut osallistujat ovat satunnaisessa järjestyksessä.

Jos haluat tietää tuloksesi ole yhteydessä Harri Isotalo:n   

harrisotalo@gmail.com , 044 5665522

 

Merkin suorittaneet kokoontuminen lauantaina 15:10 klo 15:30 Varuboden-Osla Areenalla.

 

TF8-T08-09 (8)

Ada Grönholm                           131,2        pronssi

Ina Grönholm

Helka Rapia

Liia Palasmaa

Karin Ollas

Matilda Lehtonen

Kaisa Eriksson

Sara-Kaisla Malila

 

TF9-T07 (3)

Josephine Starck                       121,9        pronssi

Madeleine Bengts                      123,7        pronssi

Mathilda Linden

 

TE10-T06 (3)

Janette Kaipanen

Saana Kivimäki

Melissa Naskali

 

TE11-T05 (10)

Matilda Hovi                              139,7        pronssi    

Nea Stenman

Anna Mattsson

Wilma Kokko

Tiiti Kivimäki

Ada-Maria Salokannel

Rebecca Halonen

Milla Bergström

Eevi Mäkelä

Frida Bärlund

 

TD12-T04 (7)

Ida Suuronen

Lina Kiljander

Minka Lindell

Malin Kiljander

Enni Peltomäki

Olga Pukkila

Veronika Zemskova

 

TD13-T03 (2)

Iina Paajanen

Milla Vaarimo

 

TC14-T02 (1)

Lotta Mattsson                          102,4        pronssi

 

TC15-T01 (4)

Ronja Blomqvist                         67,6          kulta

Emma Boberg                            100,6        pronssi

Nea Olli                                       109,2        pronssi

Wilma Huhtanen                       109,5        pronssi

 

 

 

F8-08 (7)

William Gammals                      102,1        hopea

Victor Andersson

Iivari Kaasinen

August Pulkkila

Alex Swidenski

Sami Seppälä

Marcus Rosvall

 

 

 

F9-PO7 (8)

Elvis Mickos

Kevin Kastén

Linus Visavuori

Otto Reinivuo

Valter Hovi

Alzaip

Alexander Hollmén

Linus Herneoja

 

E10-P06 (4)

Walter Andersson                      132           pronssi

Elias Sipilä

Kalle Rapia

Valtteri Ahoste

 

E11-P05 (4)

Aarni Ora                                    103,4        hopea

Samuli Holm                              110,5        pronssi

Miko Vaarimo

Joona Ora

 

D12-P04 (8)

Aaron Lindholm                         89,7          pronssi

Kevin Arro                                  98,5          pronssi

Kaj-Eemil Tuomala                    

Rasmus Ståhl

Tatu Salokannel

Santeri Ahoste

Eetu Olli

Eetu Niemelä

 

 

 

 

D13-P03 (2)

Petja Ora                                    89,9     Pronssi

Anders Lindfors

 

C14-P02 (2)

Linus Ståhl

Alex Mickos

 

C15-P01 (2)

Atte Samuelsson

Musa

 

Osallistujia oli yhteensä 75.

Merkin saavuttaneet saavat osallistumisoikeuden Imatralla käytäviin piirinmestaruuskilpailuihin.